Přikrývky a polštáře vhodné pro alergiky a astmatiky - 100 % polyester, duté vlákno Quiltsoft
Kolekce Perfect je nejoblíbenější a nejprodávanější řada našich produktů na českém trhu. Dlouhá životnost, snadná údržba praním na 60 °C, vynikající kvalita použitých materiálů zaručuje uživatelům maximální spokojenost. Z různých druhů prošívání, rozměrů a gramáží si vybere každý.
VRCHOVÝ MATERIÁL - 35 % bavlna, 65 % polyester s protiprachovou úpravou kalandrováním.
NÁPLŇ PŘIKRÝVEK - 100 % polyester Quiltsoft, spirálové duté vlákno s výbornou schopností termoregulace a tvarové stálosti.
NÁPLŇ POLŠTÁŘŮ - můžete volit ze tří druhů, vyšší a pevnější náplň Polypur mix - vzor 425; standartní a hebkou variantu kuličkovou - vzor 412; skládané duté vlákno - vzor 600 pro uživatele, kteří upřednostňuji nižší polohu hlavy.
UŽITNÉ VLASTNOSTI - ideální pro alergiky a astmatiky, použitá syntetická vlákna jak v potahu, tak i v náplni, dovolují snadnou údržbu praním dle potřeby.
Polštáře jsou prošívané, u náplní Polypur a kuličky opatřeny zipem, aby bylo možno ubírat nebo přidávat náplň. Polštáře lze velmi snadno udržovat ve stavu kyprosti, stejně jako péřové natřesením, naklepáním.
„Spínací 4 roční období“ přikrývky jsou konstrukčně řešeny jako 2 samostatné, v gramáži rozdílné, které lze rozepnout a použít zvlášť dle potřeby.
„DUO“ přikrývky jsou oproti spínacím nedělitelné, sešité napevno lemovkou, vhodné pro zimní období. Tímto provedením u obou typů vzniká v meziprostoru vzduchový polštář, který zajišťuje uživateli zvýšenou hřejivost, objem a tím i lepší tepelnou pohodu.
Perfect
Perfect
Perfect
Perfect
Perfect
Perfect